CSTLS3M88G56-A0
Murata ElectronicsMurata Electronics
Murata Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CSTLS3M88G56-A0
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua CER RESONATOR
Ngā Rauemi: 1.CSTLS3M88G56-A0.pdf2.CSTLS3M88G56-A0.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CSTLS3M88G56-A0
Tau Wae CSTLS3M88G56-A0 Kaihanga Murata Electronics
He Rahinga Kei te wātea 4398 pcs Pepa Raraunga 1.CSTLS3M88G56-A0.pdf2.CSTLS3M88G56-A0.pdf
Momo Ceramic Rahi / Rahi 0.315" L x 0.118" W (8.00mm x 3.00mm)
Raupapa CERALOCK® CSTLS Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial - 3 Lead, 2.50mm Pitch Tae Mahi -20°C ~ 80°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei 0.236" (6.00mm)
Te Manawanui Toa ±0.5% Rautanga 3.88MHz
Ngā āhuatanga Built in Capacitor Whakaahuatanga Taipitopito 3.88MHz Ceramic Resonator Built in Capacitor 47pF -20°C ~ 80°C Through Hole
Te kaha 47pF