CSTLS20M0X53-B0
Murata ElectronicsMurata Electronics
CSTLS20M0X53-B0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CSTLS20M0X53-B0
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua CER RES 20.0000MHZ 15PF T/H
Ngā Rauemi: 1.CSTLS20M0X53-B0.pdf2.CSTLS20M0X53-B0.pdf3.CSTLS20M0X53-B0.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CSTLS20M0X53-B0
Tau Wae CSTLS20M0X53-B0 Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga CER RES 20.0000MHZ 15PF T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Momo Ceramic Rahi / Rahi 0.217" L x 0.118" W (5.50mm x 3.00mm)
Raupapa CERALOCK® CSTLS Packaging Bulk
Paa / Case Radial - 3 Lead, 2.50mm Pitch Ētahi Ingoa 490-1215
CSTLS20M0X53B0
Tae Mahi -20°C ~ 80°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 50 Ohms
Teitei 0.256" (6.50mm) Te Manawanui Toa ±0.5%
Te Tautanga Mahinga ±0.2% Rautanga 20MHz
Ngā āhuatanga Built in Capacitor Whakaahuatanga Taipitopito 20MHz Ceramic Resonator Built in Capacitor 15pF ±0.2% 50 Ohms -20°C ~ 80°C Through Hole
Te kaha 15pF