BLM03AX121SN1D
Murata ElectronicsMurata Electronics
BLM03AX121SN1D Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BLM03AX121SN1D
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua FERRITE BEAD 120 OHM 0201 1LN
Ngā Rauemi: 1.BLM03AX121SN1D.pdf2.BLM03AX121SN1D.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15000 pcs
30000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BLM03AX121SN1D
Tau Wae BLM03AX121SN1D Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga FERRITE BEAD 120 OHM 0201 1LN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1646115 pcs Pepa Raraunga 1.BLM03AX121SN1D.pdf2.BLM03AX121SN1D.pdf
Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Raupapa EMIFIL®, BLM03
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0201 (0603 Metric) Ētahi Ingoa 490-5622-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Taeha @ Ngaa 120 Ohms @ 100MHz Teitei (Max) 0.013" (0.33mm)
Pepa Tae - DC Resistance (DCR) (Max) 230 mOhm
Whakatauranga onamata (Max) 450mA