BLM03AX102SZ1D
Murata ElectronicsMurata Electronics
Murata Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BLM03AX102SZ1D
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua FERRITE BEAD 1000 OHM 0201 1LN
Ngā Rauemi: 1.BLM03AX102SZ1D.pdf2.BLM03AX102SZ1D.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BLM03AX102SZ1D
Tau Wae BLM03AX102SZ1D Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga FERRITE BEAD 1000 OHM 0201 1LN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 1687592 pcs Pepa Raraunga 1.BLM03AX102SZ1D.pdf2.BLM03AX102SZ1D.pdf
Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Raupapa EMIFIL®, BLM03
Ratonga AEC-Q200 Paa / Case 0201 (0603 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Teitei (Max) 0.013" (0.33mm) Pepa Tae Power, Signal Line
DC Resistance (DCR) (Max) 1.25 Ohm Whakatauranga onamata (Max) 200mA