B1047AS-151M=P3
Murata ElectronicsMurata Electronics
B1047AS-151M=P3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B1047AS-151M=P3
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND
Ngā Rauemi: B1047AS-151M=P3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B1047AS-151M=P3
Tau Wae B1047AS-151M=P3 Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 215109 pcs Pepa Raraunga B1047AS-151M=P3.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 2-SMD Rahi / Rahi 0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa -
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 490-14232-2 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 150µH Teitei - Tae (Max) 0.197" (5.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 150µH Shielded Wirewound Inductor 600mA 710 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 710 mOhm Max Whakatauranga onamata 600mA
I teie nei - Maama 760mA