B1047AS-101M=P3
Murata ElectronicsMurata Electronics
B1047AS-101M=P3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B1047AS-101M=P3
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND
Ngā Rauemi: B1047AS-101M=P3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B1047AS-101M=P3
Tau Wae B1047AS-101M=P3 Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 215778 pcs Pepa Raraunga B1047AS-101M=P3.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 2-SMD Rahi / Rahi 0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa -
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 490-14231-2 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 100µH Teitei - Tae (Max) 0.197" (5.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 100µH Shielded Wirewound Inductor 770mA 460 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 460 mOhm Max Whakatauranga onamata 770mA
I teie nei - Maama 940mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
B1047AS-100M=P3
B1047AS-100M=P3
Kaihanga: Murata Electronics
Whakaahuatanga: FIXED IND
I roto i te taonga: 247002 pcs
Tikiake: B1047AS-100M=P3.pdf
RFQ
B1046T
B1046T
Kaihanga: Pulse Electronics Corporation
Whakaahuatanga: IC CHIP
I roto i te taonga: 5562 pcs
Tikiake:
RFQ
B1047AS-151M=P3
B1047AS-151M=P3
Kaihanga: Murata Electronics
Whakaahuatanga: FIXED IND
Tikiake: B1047AS-151M=P3.pdf
B1047
B1047
Whakaahuatanga: IC CHIP
Tikiake:
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: OPTOLYZER STUDIO ENTRY (WITH DON
I roto i te taonga: 203 pcs
B1047AS-1R0N=P3
B1047AS-1R0N=P3
Tikiake: B1047AS-1R0N=P3.pdf
B1047AS-120M=P3
B1047AS-120M=P3
Tikiake: B1047AS-120M=P3.pdf
B1047AS-150M=P3
B1047AS-150M=P3
Tikiake: B1047AS-150M=P3.pdf
B1047AS-180M=P3
B1047AS-180M=P3
Tikiake: B1047AS-180M=P3.pdf
Whakaahuatanga: OPTOLYZER STUDIO CBA BUNDLE
I roto i te taonga: 182 pcs
B1047AS-1R5N=P3
B1047AS-1R5N=P3
Tikiake: B1047AS-1R5N=P3.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel