UPTB48E3/TR7
MicrosemiMicrosemi
UPTB48E3/TR7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPTB48E3/TR7
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 48V 84.3V POWERMITE 1
Ngā Rauemi: UPTB48E3/TR7.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPTB48E3/TR7
Tau Wae UPTB48E3/TR7 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 48V 84.3V POWERMITE 1 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4328 pcs Pepa Raraunga UPTB48E3/TR7.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 48V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 84.3V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 54V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato Powermite 1 (DO216-AA) Raupapa UPT
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 150W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-216AA
Ētahi Ingoa Q11564791
UPTB48E3
UPTB48E3/TR7TR
UPTB48E3TR
UPTB48E3TR-ND
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1.78A