UPTB33E3/TR7
MicrosemiMicrosemi
UPTB33E3/TR7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPTB33E3/TR7
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 33V 56.7V POWERMITE 1
Ngā Rauemi: UPTB33E3/TR7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPTB33E3/TR7
Tau Wae UPTB33E3/TR7 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 33V 56.7V POWERMITE 1 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 74382 pcs Pepa Raraunga UPTB33E3/TR7.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 33V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 56.7V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 36.8V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato Powermite 1 (DO216-AA) Raupapa -
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 1000W (1kW)
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case DO-216AA
Ētahi Ingoa UPTB33E3/TR7CT
UPTB33E3CT
UPTB33E3CT-ND
UPTB33E3TR7
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.65A