UPS540E3/TR13
MicrosemiMicrosemi
UPS540E3/TR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPS540E3/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 40V 5A POWERMITE3
Ngā Rauemi: UPS540E3/TR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPS540E3/TR13
Tau Wae UPS540E3/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 40V 5A POWERMITE3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 136928 pcs Pepa Raraunga UPS540E3/TR13.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 540mV @ 5A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 40V
Pūrere Pūrere Whakarato Powermite 3 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Powermite®3 Ētahi Ingoa UPS540E3
UPS540E3TR
UPS540E3TR-ND
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Momo Tono Schottky Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 40V 5A Surface Mount Powermite 3
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 500µA @ 40V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 5A
Capacitance @ Vr, F 250pF @ 4V, 1MHz Tau Wae Tuakiri UPS540