UPS5100/TR13
MicrosemiMicrosemi
UPS5100/TR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPS5100/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 100V 5A POWERMITE
Ngā Rauemi: UPS5100/TR13.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPS5100/TR13
Tau Wae UPS5100/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 100V 5A POWERMITE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 84888 pcs Pepa Raraunga UPS5100/TR13.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 810mV @ 5A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Pūrere Pūrere Whakarato Powermite Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-216AA Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Tono Schottky
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 100V 5A Surface Mount Powermite I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 200µA @ 100V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 5A Capacitance @ Vr, F 150pF @ 4V, 1MHz