SMDB12C/TR7
Hua Hua
Tau Wae: SMDB12C/TR7
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 12V 19V 8SO
Ngā Rauemi: SMDB12C/TR7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMDB12C/TR7
Tau Wae SMDB12C/TR7 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 12V 19V 8SO Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 19946 pcs Pepa Raraunga SMDB12C/TR7.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 12V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 19V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 13.3V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SO Raupapa TVSarray™
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 300W
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)