SMDB12C/TR13
Hua Hua
Tau Wae: SMDB12C/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 12V 19V 8SO
Ngā Rauemi: SMDB12C/TR13.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMDB12C/TR13
Tau Wae SMDB12C/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 12V 19V 8SO Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 25692 pcs Pepa Raraunga SMDB12C/TR13.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 12V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 19V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 13.3V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SO Raupapa TVSarray™
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 300W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5A (8/20µs) Capacitance @ Frequency 95pF @ 1MHz