SMDA15-6/TR7
Hua Hua
Tau Wae: SMDA15-6/TR7
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 15V 30V 8SO
Ngā Rauemi: SMDA15-6/TR7.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMDA15-6/TR7
Tau Wae SMDA15-6/TR7 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 15V 30V 8SO Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 31762 pcs Pepa Raraunga SMDA15-6/TR7.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 15V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 30V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 16.7V Ngā Hononga Korekore 6
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato 8-SO
Raupapa TVSarray™ Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 300W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Ētahi Ingoa SMDA15-6