SMDA12E3/TR13
Hua Hua
Tau Wae: SMDA12E3/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 12V 19V 8SO
Ngā Rauemi: SMDA12E3/TR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMDA12E3/TR13
Tau Wae SMDA12E3/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 12V 19V 8SO Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 96238 pcs Pepa Raraunga SMDA12E3/TR13.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 12V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 19V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 13.3V Ngā Hononga Korekore 4
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato 8-SO
Raupapa TVSarray™ Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 300W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5A (8/20µs)
Capacitance @ Frequency 185pF @ 1MHz Tau Wae Tuakiri SMDA12
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMDA15-6/TR13
SMDA15-6/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 15V 30V 8SO
I roto i te taonga: 46165 pcs
Tikiake: SMDA15-6/TR13.pdf
RFQ
SMDA12CDR2G
SMDA12CDR2G
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: TVS DIODE 12V 24V 8SOIC
I roto i te taonga: 92480 pcs
Tikiake: SMDA12CDR2G.pdf
RFQ
SMDA15
SMDA15
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 15V 24V 8SO