SMCJ180AE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMCJ180AE3/TR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMCJ180AE3/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 180V DO214AB
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMCJ180AE3/TR13
Tau Wae SMCJ180AE3/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 180V DO214AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 144510 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 180V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp -
Ngaohihi - Breakdown (Min) - Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AB (SMCJ)
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-214AB, SMC Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Capacitance @ Frequency - Tau Wae Tuakiri SMCJ180
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMCJ180
SMCJ180
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 180V 306.6V DO214AB
I roto i te taonga: 249519 pcs
Tikiake: SMCJ180.pdf
RFQ
SMCJ180A
SMCJ180A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 180V 292V DO214AB