SMCJ180AE3/TR13
SMCJ180AE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 180V DO214AB
I roto i te taonga: 144510 pcs
Tikiake:
RFQ
SMCJ18
SMCJ18
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 18V 30.66V DO214AB
I roto i te taonga: 261607 pcs
Tikiake: SMCJ18.pdf
RFQ
SMCJ17CE3/TR13
SMCJ17CE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 17V 30.5V DO214AB
Tikiake: SMCJ17CE3/TR13.pdf
SMCJ180A
SMCJ180A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 180V 292V DO214AB
Tikiake: SMCJ180A.pdf
SMCJ180A
SMCJ180A
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 180V 292V SMC
Tikiake: SMCJ180A.pdf
SMCJ180A-H
SMCJ180A-H
Kaihanga: Bourns, Inc.
Tikiake: SMCJ180A-H.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel