SMBJ440E3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMBJ440E3/TR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMBJ440E3/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 440V DO214AA
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMBJ440E3/TR13
Tau Wae SMBJ440E3/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 440V DO214AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 185773 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 440V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp -
Ngaohihi - Breakdown (Min) - Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SMBJ (DO-214AA)
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-214AA, SMB Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Capacitance @ Frequency - Tau Wae Tuakiri SMBJ440
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMBJ45-E3/52
SMBJ45-E3/52
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 45V 80.3V DO214AA
I roto i te taonga: 5783 pcs
Tikiake: SMBJ45-E3/52.pdf
RFQ
SMBJ440CE3/TR13
SMBJ440CE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 440V DO214AA
I roto i te taonga: 164613 pcs
Tikiake:
RFQ
SMBJ45
SMBJ45
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 45V 76.34V DO214AA
Tikiake: SMBJ45.pdf
SMBJ45A
SMBJ45A
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: TVS DIODE 45V 72.7V DO214AA