SMBJ440CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMBJ440CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMBJ440CA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 440V 713V DO214AA
Ngā Rauemi: SMBJ440CA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMBJ440CA
Tau Wae SMBJ440CA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 440V 713V DO214AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 368922 pcs Pepa Raraunga SMBJ440CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 440V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 713V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 492V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AA (SMBJ) Raupapa SMBJ
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 600W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AA, SMB
Ētahi Ingoa SMBJ440CALFTR
SMBJ440CATR
SMBJ440CATR-ND
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 900mA Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMBJ440CATR
SMBJ440CATR
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Whakaahuatanga: TVS DIODE 440V 713V SMB
I roto i te taonga: 889878 pcs
Tikiake: SMBJ440CATR.pdf
RFQ
SMBJ440A-TP
SMBJ440A-TP
Kaihanga: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 440V 713V DO214AA
I roto i te taonga: 206493 pcs
Tikiake: SMBJ440A-TP.pdf
RFQ
SMBJ45
SMBJ45
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 45V 76.34V DO214AA
Tikiake: SMBJ45.pdf
SMBJ440A-H
SMBJ440A-H
Kaihanga: Bourns, Inc.
Tikiake: SMBJ440A-H.pdf
SMBJ440CA
SMBJ440CA
Kaihanga: Bourns, Inc.
Tikiake: SMBJ440CA.pdf
SMBJ440CE3/TR13
SMBJ440CE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 440V DO214AA
Tikiake:
SMBJ440CA-H
SMBJ440CA-H
Tikiake: SMBJ440CA-H.pdf
SMBJ440CAE3/TR13
SMBJ440CAE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Tikiake:
SMBJ440E3/TR13
SMBJ440E3/TR13
SMBJ440ATR
SMBJ440ATR
Tikiake: SMBJ440ATR.pdf
SMBJ440C
SMBJ440C
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 440V 748.65V DO214AA
Tikiake: SMBJ440C.pdf
SMBJ440AE3/TR13
SMBJ440AE3/TR13
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel