SMAJ11E3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMAJ11E3/TR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMAJ11E3/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 11V 20.1V DO214AC
Ngā Rauemi: SMAJ11E3/TR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMAJ11E3/TR13
Tau Wae SMAJ11E3/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 11V 20.1V DO214AC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 446577 pcs Pepa Raraunga SMAJ11E3/TR13.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 11V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 20.1V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 12.2V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AC (SMA)
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 500W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-214AC, SMA Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 24.9A
Capacitance @ Frequency - Tau Wae Tuakiri SMAJ11
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMAJ120-E3/5A
SMAJ120-E3/5A
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 120V 214V DO214AC
I roto i te taonga: 5156 pcs
Tikiake: SMAJ120-E3/5A.pdf
RFQ
SMAJ12-E3/5A
SMAJ12-E3/5A
Whakaahuatanga: TVS DIODE 12V 22V DO214AC
I roto i te taonga: 4428 pcs
Tikiake: SMAJ12-E3/5A.pdf
RFQ
SMAJ12
SMAJ12
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 12V 20.9V DO214AC