SMAJ120A R3G
SMAJ120A R3G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 120V 193V DO214AC
I roto i te taonga: 567798 pcs
Tikiake: SMAJ120A R3G.pdf
RFQ
SMAJ12-E3/61
SMAJ12-E3/61
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 12V 22V DO214AC
I roto i te taonga: 5494 pcs
Tikiake: SMAJ12-E3/61.pdf
RFQ
SMAJ120A
SMAJ120A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: SMAJ120A.pdf
SMAJ120A M2G
SMAJ120A M2G
Tikiake: SMAJ120A M2G.pdf
SMAJ120A
SMAJ120A
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 120V 193V SMA
Tikiake: SMAJ120A.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel