SM8LC15E3/TR13
Hua Hua
Tau Wae: SM8LC15E3/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 15V 30V 8SO
Ngā Rauemi: SM8LC15E3/TR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SM8LC15E3/TR13
Tau Wae SM8LC15E3/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 15V 30V 8SO Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 76119 pcs Pepa Raraunga SM8LC15E3/TR13.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 15V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 30V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 16.7V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SO Raupapa TVSarray™
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 500W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5A (8/20µs) Capacitance @ Frequency 25pF @ 1MHz