SM8LC12E3/TR7
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SM8LC12E3/TR7
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 12V 24V 8SO
Ngā Rauemi: SM8LC12E3/TR7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SM8LC12E3/TR7
Tau Wae SM8LC12E3/TR7 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 12V 24V 8SO Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 58217 pcs Pepa Raraunga SM8LC12E3/TR7.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 12V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 24V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 13.3V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SO Raupapa TVSarray™
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 500W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5A (8/20µs) Capacitance @ Frequency 25pF @ 1MHz