MXLSMCJ64CAE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJ64CAE3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MXLSMCJ64CAE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 64V 103V DO214AB
Ngā Rauemi: MXLSMCJ64CAE3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MXLSMCJ64CAE3
Tau Wae MXLSMCJ64CAE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 64V 103V DO214AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 9166 pcs Pepa Raraunga MXLSMCJ64CAE3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 64V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 103V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 71.1V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AB (SMCJ) Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Bulk Paa / Case DO-214AB, SMC
Ētahi Ingoa 1086-12184
1086-12184-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 14.6A
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero 1
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MXLSMCJ7.0CAE3
MXLSMCJ7.0CAE3
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 7V 12V DO214AB
I roto i te taonga: 8595 pcs
Tikiake: MXLSMCJ7.0CAE3.pdf
RFQ
MXLSMCJ64CA
MXLSMCJ64CA
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 64V 103V DO214AB