MXLSMCJ64AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJ64AE3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MXLSMCJ64AE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 64V 103V DO214AB
Ngā Rauemi: MXLSMCJ64AE3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MXLSMCJ64AE3
Tau Wae MXLSMCJ64AE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 64V 103V DO214AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 8099 pcs Pepa Raraunga MXLSMCJ64AE3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 64V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 103V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 71.1V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AB (SMCJ)
Raupapa Military, MIL-PRF-19500 Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Bulk
Paa / Case DO-214AB, SMC Ētahi Ingoa 1086-12182
1086-12182-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 14.6A Capacitance @ Frequency -