MXLRT100KP64CAE3
MicrosemiMicrosemi
MXLRT100KP64CAE3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MXLRT100KP64CAE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 64V 126V CASE 5A
Ngā Rauemi: MXLRT100KP64CAE3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MXLRT100KP64CAE3
Tau Wae MXLRT100KP64CAE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 64V 126V CASE 5A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1636 pcs Pepa Raraunga MXLRT100KP64CAE3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 64V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 126V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 71.1V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato Case 5A (DO-204AR) Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 100000W (100kW)
Packaging Bulk Paa / Case DO-204AR, Axial
Ētahi Ingoa 1086-11334
1086-11334-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)