MXLRT100KP60CAE3
MicrosemiMicrosemi
MXLRT100KP60CAE3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MXLRT100KP60CAE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 60V 118V CASE 5A
Ngā Rauemi: MXLRT100KP60CAE3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MXLRT100KP60CAE3
Tau Wae MXLRT100KP60CAE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 60V 118V CASE 5A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1579 pcs Pepa Raraunga MXLRT100KP60CAE3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 60V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 118V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 66.7V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato Case 5A (DO-204AR) Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 100000W (100kW)
Packaging Bulk Paa / Case DO-204AR, Axial
Ētahi Ingoa 1086-11330
1086-11330-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)