MXLRT100KP350AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLRT100KP350AE3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MXLRT100KP350AE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 350V 690V CASE 5A
Ngā Rauemi: MXLRT100KP350AE3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MXLRT100KP350AE3
Tau Wae MXLRT100KP350AE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 350V 690V CASE 5A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1659 pcs Pepa Raraunga MXLRT100KP350AE3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 350V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 690V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 389V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato Case 5A (DO-204AR)
Raupapa Military, MIL-PRF-19500 Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 100000W (100kW) Packaging Bulk
Paa / Case DO-204AR, Axial Ētahi Ingoa 1086-11292
1086-11292-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole