MXLRT100KP280CAE3
MicrosemiMicrosemi
MXLRT100KP280CAE3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MXLRT100KP280CAE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 280V 552V CASE 5A
Ngā Rauemi: MXLRT100KP280CAE3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MXLRT100KP280CAE3
Tau Wae MXLRT100KP280CAE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 280V 552V CASE 5A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1766 pcs Pepa Raraunga MXLRT100KP280CAE3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 280V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 552V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 311V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato Case 5A (DO-204AR) Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 100000W (100kW)
Packaging Bulk Paa / Case DO-204AR, Axial
Ētahi Ingoa 1086-11286
1086-11286-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero 1
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MXLRT100KP300CAE3
MXLRT100KP300CAE3
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 300V 590V CASE 5A
I roto i te taonga: 1585 pcs
Tikiake: MXLRT100KP300CAE3.pdf
RFQ
MXLRT100KP280AE3
MXLRT100KP280AE3
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 280V 552V CASE 5A
I roto i te taonga: 1802 pcs
Tikiake: MXLRT100KP280AE3.pdf
RFQ
MXLRT100KP280CA
MXLRT100KP280CA