MXL1.5KE350CAE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MXL1.5KE350CAE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 300V 482V CASE-1
Ngā Rauemi: MXL1.5KE350CAE3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MXL1.5KE350CAE3
Tau Wae MXL1.5KE350CAE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 300V 482V CASE-1 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 6072 pcs Pepa Raraunga MXL1.5KE350CAE3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 300V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 482V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 332V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato CASE-1 Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Bulk Paa / Case DO-201AA, DO-27, Axial
Ētahi Ingoa 1086-9698
1086-9698-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4A
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero 1
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MXL1.5KE36CA
MXL1.5KE36CA
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 30.8V 49.9V CASE-1
I roto i te taonga: 7912 pcs
Tikiake: MXL1.5KE36CA.pdf
RFQ
MXL1.5KE36CAE3
MXL1.5KE36CAE3
Kaihanga: Microsemi
I roto i te taonga: 7784 pcs
Tikiake: MXL1.5KE36CAE3.pdf
RFQ
MXL1.5KE350CA
MXL1.5KE350CA
Whakaahuatanga: TVS DIODE 300V 482V CASE-1