MXL1.5KE33CA
Hua Hua
Tau Wae: MXL1.5KE33CA
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 28.2V 45.7V CASE-1
Ngā Rauemi: MXL1.5KE33CA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MXL1.5KE33CA
Tau Wae MXL1.5KE33CA Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 28.2V 45.7V CASE-1 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 8142 pcs Pepa Raraunga MXL1.5KE33CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 28.2V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 45.7V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 31.4V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato CASE-1 Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Bulk Paa / Case DO-201AA, DO-27, Axial
Ētahi Ingoa 1086-9693
1086-9693-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 33A