MX1.5KE91AE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MX1.5KE91AE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 77.8V 125V CASE-1
Ngā Rauemi: MX1.5KE91AE3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MX1.5KE91AE3
Tau Wae MX1.5KE91AE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 77.8V 125V CASE-1 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3218 pcs Pepa Raraunga MX1.5KE91AE3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 77.8V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 125V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 86.5V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato CASE-1
Raupapa Military, MIL-PRF-19500 Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Bulk
Paa / Case DO-201AA, DO-27, Axial Ētahi Ingoa 1086-9292
1086-9292-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 12A Capacitance @ Frequency -
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MX1.5KE91CA
MX1.5KE91CA
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 77.8V 125V CASE-1
I roto i te taonga: 3237 pcs
Tikiake: MX1.5KE91CA.pdf
RFQ
MX1210
MX1210
Kaihanga: TDK-Lambda Americas, Inc.
Whakaahuatanga: LINE FILTER 250VDC/VAC 10A CHAS
I roto i te taonga: 4036 pcs
Tikiake:
RFQ
Whakaahuatanga: LINE FILTER 250VDC/VAC 6A CHAS
Tikiake:
MX1.5KE91A
MX1.5KE91A
Kaihanga: Microsemi
Tikiake: MX1.5KE91A.pdf
MX1.5KE9.1AE3
MX1.5KE9.1AE3
Whakaahuatanga: TVS DIODE 7.78V 13.4V CASE-1
Tikiake: MX1.5KE9.1AE3.pdf
MX1.5KE82CAE3
MX1.5KE82CAE3
Whakaahuatanga: TVS DIODE 70.1V 113V CASE-1
Tikiake: MX1.5KE82CAE3.pdf