MX1.5KE9.1A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MX1.5KE9.1A
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 7.78V 13.4V CASE-1
Ngā Rauemi: MX1.5KE9.1A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MX1.5KE9.1A
Tau Wae MX1.5KE9.1A Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 7.78V 13.4V CASE-1 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4043 pcs Pepa Raraunga MX1.5KE9.1A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 7.78V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 13.4V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 8.65V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato CASE-1
Raupapa Military, MIL-PRF-19500 Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Bulk
Paa / Case DO-201AA, DO-27, Axial Ētahi Ingoa 1086-9287
1086-9287-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 112A Capacitance @ Frequency -
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MX1.5KE91A
MX1.5KE91A
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 77.8V 125V CASE-1