MX1.5KE180AE3
Hua Hua
Tau Wae: MX1.5KE180AE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 154V 246V CASE-1
Ngā Rauemi: MX1.5KE180AE3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MX1.5KE180AE3
Tau Wae MX1.5KE180AE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 154V 246V CASE-1 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4163 pcs Pepa Raraunga MX1.5KE180AE3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 154V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 246V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 171V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato CASE-1
Raupapa Military, MIL-PRF-19500 Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Bulk
Paa / Case DO-201AA, DO-27, Axial Ētahi Ingoa 1086-9180
1086-9180-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.1A Capacitance @ Frequency -
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MX1.5KE180CA
MX1.5KE180CA
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 154V 246V CASE-1
I roto i te taonga: 3627 pcs
Tikiake: MX1.5KE180CA.pdf
RFQ
MX1.5KE170CA
MX1.5KE170CA
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 145V 234V CASE-1
I roto i te taonga: 3996 pcs
Tikiake: MX1.5KE170CA.pdf
RFQ
MX1.5KE180A
MX1.5KE180A