MX1.5KE170CA
Hua Hua
Tau Wae: MX1.5KE170CA
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 145V 234V CASE-1
Ngā Rauemi: MX1.5KE170CA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MX1.5KE170CA
Tau Wae MX1.5KE170CA Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 145V 234V CASE-1 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3996 pcs Pepa Raraunga MX1.5KE170CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 145V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 234V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 162V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato CASE-1 Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Bulk Paa / Case DO-201AA, DO-27, Axial
Ētahi Ingoa 1086-9177
1086-9177-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.4A
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero 1
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MX1.5KE16A
MX1.5KE16A
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 13.6V 22.5V CASE-1
I roto i te taonga: 3467 pcs
Tikiake: MX1.5KE16A.pdf
RFQ
MX1.5KE170CAE3
MX1.5KE170CAE3
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 145V 234V CASE-1