MPLAD15KP9.0CAE3/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MPLAD15KP9.0CAE3/TR
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS
Ngā Rauemi: MPLAD15KP9.0CAE3/TR.pdf
RoHs Tūnga RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPLAD15KP9.0CAE3/TR
Tau Wae MPLAD15KP9.0CAE3/TR Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 3293 pcs Pepa Raraunga MPLAD15KP9.0CAE3/TR.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 9V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 15.4V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 10V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato PLAD Raupapa Military, MIL-PRF-19500
RoHS Tūnga RoHS Compliant Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 15000W (15kW) Paa / Case Nonstandard SMD
Ētahi Ingoa MPLAD15KP9.0CAE3/TRMS Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 975A Capacitance @ Frequency -