MPLAD15KP85CAE3/TR
Hua Hua
Tau Wae: MPLAD15KP85CAE3/TR
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS
Ngā Rauemi: MPLAD15KP85CAE3/TR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPLAD15KP85CAE3/TR
Tau Wae MPLAD15KP85CAE3/TR Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 3534 pcs Pepa Raraunga MPLAD15KP85CAE3/TR.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 85V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 137V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 94.4V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato PLAD Raupapa Military, MIL-PRF-19500
RoHS Tūnga RoHS Compliant Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 15000W (15kW) Paa / Case Nonstandard SMD
Ētahi Ingoa MPLAD15KP85CAE3/TRMS Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 108A Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MPLAD15KP85A
MPLAD15KP85A
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 85V 137V PLAD
I roto i te taonga: 3109 pcs
Tikiake: MPLAD15KP85A.pdf
RFQ
MPLAD15KP90A
MPLAD15KP90A
Kaihanga: Microsemi Corporation
Whakaahuatanga: TVS DIODE 90VWM 146VC PLAD
I roto i te taonga: 4159 pcs
Tikiake: MPLAD15KP90A.pdf
RFQ
MPLAD15KP85CAE3
MPLAD15KP85CAE3
Kaihanga: Microsemi