MAPLAD6.5KP75CA
Hua Hua
Tau Wae: MAPLAD6.5KP75CA
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 75V 121V MINI-PLAD
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAPLAD6.5KP75CA
Tau Wae MAPLAD6.5KP75CA Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 75V 121V MINI-PLAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4316 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 75V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 121V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 83.3V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato Mini-PLAD Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 6500W (6.5kW)
Packaging Bulk Paa / Case Nonstandard SMD
Ētahi Ingoa 1086-5110
1086-5110-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 53.7A