MAPLAD6.5KP70CA
Hua Hua
Tau Wae: MAPLAD6.5KP70CA
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 70V 113V MINI-PLAD
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAPLAD6.5KP70CA
Tau Wae MAPLAD6.5KP70CA Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 70V 113V MINI-PLAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4494 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 70V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 113V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 77.8V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato Mini-PLAD Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 6500W (6.5kW)
Packaging Bulk Paa / Case Nonstandard SMD
Ētahi Ingoa 1086-5106
1086-5106-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 57.5A