MAPLAD6.5KP51CA
Hua Hua
Tau Wae: MAPLAD6.5KP51CA
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 51V 82.4V MINI-PLAD
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAPLAD6.5KP51CA
Tau Wae MAPLAD6.5KP51CA Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 51V 82.4V MINI-PLAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5644 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 51V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 82.4V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 56.7V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato Mini-PLAD Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 6500W (6.5kW)
Packaging Bulk Paa / Case Nonstandard SMD
Ētahi Ingoa 1086-5086
1086-5086-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 78.8A
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero 1
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MAPLAD6.5KP48CA
MAPLAD6.5KP48CA
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 48V 77.4V MINI-PLAD
I roto i te taonga: 9006 pcs
Tikiake:
RFQ
MAPLAD6.5KP51CAE3
MAPLAD6.5KP51CAE3
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 51V 82.4V MINI-PLAD