MAPLAD6.5KP51AE3
Hua Hua
Tau Wae: MAPLAD6.5KP51AE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 51V 82.4V MINI-PLAD
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAPLAD6.5KP51AE3
Tau Wae MAPLAD6.5KP51AE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 51V 82.4V MINI-PLAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4723 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 51V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 82.4V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 56.7V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato Mini-PLAD
Raupapa Military, MIL-PRF-19500 Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 6500W (6.5kW) Packaging Bulk
Paa / Case Nonstandard SMD Ētahi Ingoa 1086-5085
1086-5085-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 78.8A Capacitance @ Frequency -