MAPLAD36KP350AE3
Hua Hua
Tau Wae: MAPLAD36KP350AE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 350V 564V PLAD
Ngā Rauemi: MAPLAD36KP350AE3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAPLAD36KP350AE3
Tau Wae MAPLAD36KP350AE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 350V 564V PLAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1657 pcs Pepa Raraunga MAPLAD36KP350AE3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 350V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 564V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 389V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato PLAD
Raupapa Military, MIL-PRF-19500 Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 36000W (36kW) Packaging Bulk
Paa / Case Nonstandard SMD Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 64A Capacitance @ Frequency -
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MAPLAD36KP350CAE3
MAPLAD36KP350CAE3
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 350V 564V PLAD
I roto i te taonga: 1643 pcs
Tikiake: MAPLAD36KP350CAE3.pdf
RFQ
MAPLAD36KP36CA
MAPLAD36KP36CA
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 36V 58.1V PLAD
I roto i te taonga: 1597 pcs
Tikiake: MAPLAD36KP36CA.pdf
RFQ
MAPLAD36KP350A
MAPLAD36KP350A