MAPLAD36KP350A
Hua Hua
Tau Wae: MAPLAD36KP350A
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 350V 564V PLAD
Ngā Rauemi: MAPLAD36KP350A.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAPLAD36KP350A
Tau Wae MAPLAD36KP350A Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 350V 564V PLAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2101 pcs Pepa Raraunga MAPLAD36KP350A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 350V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 564V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 389V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato PLAD
Raupapa Military, MIL-PRF-19500 Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 36000W (36kW) Packaging Bulk
Paa / Case Nonstandard SMD Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 64A Capacitance @ Frequency -