MAPLAD30KP350AE3
Hua Hua
Tau Wae: MAPLAD30KP350AE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 350V 564V PLAD
Ngā Rauemi: MAPLAD30KP350AE3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAPLAD30KP350AE3
Tau Wae MAPLAD30KP350AE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 350V 564V PLAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1758 pcs Pepa Raraunga MAPLAD30KP350AE3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 350V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 564V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 389V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato PLAD
Raupapa Military, MIL-PRF-19500 Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 30000W (30kW) Packaging Bulk
Paa / Case Nonstandard SMD Ētahi Ingoa 1086-4905
1086-4905-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 53A Capacitance @ Frequency -