MAPLAD30KP33CAE3
Hua Hua
Tau Wae: MAPLAD30KP33CAE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 33V 53.3V PLAD
Ngā Rauemi: MAPLAD30KP33CAE3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAPLAD30KP33CAE3
Tau Wae MAPLAD30KP33CAE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 33V 53.3V PLAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1838 pcs Pepa Raraunga MAPLAD30KP33CAE3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 33V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 53.3V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 36.7V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato PLAD Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 30000W (30kW)
Packaging Bulk Paa / Case Nonstandard SMD
Ētahi Ingoa 1086-4903
1086-4903-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 564A Capacitance @ Frequency -