LXM1643-12-62
MicrosemiMicrosemi
LXM1643-12-62 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LXM1643-12-62
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua MODULE CCFL PROG INVERTER 12V
Ngā Rauemi: LXM1643-12-62.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LXM1643-12-62
Tau Wae LXM1643-12-62 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga MODULE CCFL PROG INVERTER 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5611 pcs Pepa Raraunga LXM1643-12-62.pdf
Momotuhi - Whakauru 12V Momo CCFL and UV Lamps
Rahi / Rahi 7.40" L x 1.42" W x 0.31" H (188mm x 36mm x 8mm) Raupapa LXM1643-12-6x
Whakaputa 2000V Ētahi Ingoa LXM1643-12-62IPG
LXM1643-12-62IPG-ND
LXM16431262
Q2028079
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Whakaahuatanga Taipitopito CCFL and UV Lamps Inverter 12V Input 2000V Output 7.40" L x 1.42" W x 0.31" H (188mm x 36mm x 8mm) Chassis Mount