LXM1643-12-61
MicrosemiMicrosemi
LXM1643-12-61 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LXM1643-12-61
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua MOD INVERTER CCFL QUAD 6W 12V
Ngā Rauemi: LXM1643-12-61.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LXM1643-12-61
Tau Wae LXM1643-12-61 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga MOD INVERTER CCFL QUAD 6W 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5695 pcs Pepa Raraunga LXM1643-12-61.pdf
Momotuhi - Whakauru 12V Momo CCFL and UV Lamps
Rahi / Rahi 7.40" L x 1.42" W x 0.31" H (188mm x 36mm x 8mm) Raupapa LXM1643-12-6x
Whakaputa 2000V Momo Tae Chassis Mount
Whakaahuatanga Taipitopito CCFL and UV Lamps Inverter 12V Input 2000V Output 7.40" L x 1.42" W x 0.31" H (188mm x 36mm x 8mm) Chassis Mount