LXM1617-12-61
MicrosemiMicrosemi
LXM1617-12-61 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LXM1617-12-61
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua MOD INVERTER CCFL 6W 12V PROG
Ngā Rauemi: LXM1617-12-61.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LXM1617-12-61
Tau Wae LXM1617-12-61 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga MOD INVERTER CCFL 6W 12V PROG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4750 pcs Pepa Raraunga LXM1617-12-61.pdf
Momotuhi - Whakauru 12V Momo CCFL and UV Lamps
Rahi / Rahi 3.94" L x 0.63" W x 0.30" H (100mm x 16mm x 7.5mm) Raupapa LXM1617-12-6x
Whakaputa 1800V Momo Tae Chassis Mount
Whakaahuatanga Taipitopito CCFL and UV Lamps Inverter 12V Input 1800V Output 3.94" L x 0.63" W x 0.30" H (100mm x 16mm x 7.5mm) Chassis Mount