LXM1617-12-43
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LXM1617-12-43
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua MOD INVERTER CCFL 4W 12V PROG
Ngā Rauemi: LXM1617-12-43.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LXM1617-12-43
Tau Wae LXM1617-12-43 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga MOD INVERTER CCFL 4W 12V PROG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5994 pcs Pepa Raraunga LXM1617-12-43.pdf
Momotuhi - Whakauru 12V Momo CCFL and UV Lamps
Rahi / Rahi 3.39" L x 0.63" W x 0.24" H (86mm x 16mm x 6.2mm) Raupapa LXM1617-12-4x
Whakaputa 1600V Momo Tae Chassis Mount
Whakaahuatanga Taipitopito CCFL and UV Lamps Inverter 12V Input 1600V Output 3.39" L x 0.63" W x 0.24" H (86mm x 16mm x 6.2mm) Chassis Mount