JANTXV2N5238S
Hua Hua
Tau Wae: JANTXV2N5238S
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TRANS NPN 170V 10A TO39
Ngā Rauemi: JANTXV2N5238S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JANTXV2N5238S
Tau Wae JANTXV2N5238S Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TRANS NPN 170V 10A TO39 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3255 pcs Pepa Raraunga JANTXV2N5238S.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 170V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 2.5V @ 1A, 10A
Momo Pukapuka NPN Pūrere Pūrere Whakarato TO-39 (TO-205AD)
Raupapa Military, MIL-PRF-19500/394 Mana - Max 1W
Packaging Bulk Paa / Case TO-205AD, TO-39-3 Metal Can
Ētahi Ingoa 1086-21043
1086-21043-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 200°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga - Te whakawhiti - Whakaahuatanga Taipitopito Bipolar (BJT) Transistor NPN 170V 10A 1W Through Hole TO-39 (TO-205AD)
DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce 40 @ 5A, 5V I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 10µA
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 10A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
JANTXV2N5237
JANTXV2N5237
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TRANS NPN 120V 10A TO-5
I roto i te taonga: 5933 pcs
Tikiake: JANTXV2N5237.pdf
RFQ
JANTXV2N5154L
JANTXV2N5154L
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TRANS NPN 80V 2A TO5
I roto i te taonga: 4735 pcs
Tikiake: JANTXV2N5154L.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: TRANS NPN 170V 10A TO5
Tikiake: JANTXV2N5238.pdf
Whakaahuatanga: TRANS NPN 500V 3.5A TO3