JANTXV2N5154L
MicrosemiMicrosemi
JANTXV2N5154L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JANTXV2N5154L
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TRANS NPN 80V 2A TO5
Ngā Rauemi: JANTXV2N5154L.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JANTXV2N5154L
Tau Wae JANTXV2N5154L Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TRANS NPN 80V 2A TO5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4735 pcs Pepa Raraunga JANTXV2N5154L.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 80V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 1.5V @ 500mA, 5A
Momo Pukapuka NPN Pūrere Pūrere Whakarato TO-5
Raupapa Military, MIL-PRF-19500/544 Mana - Max 1W
Packaging Bulk Paa / Case TO-205AA, TO-5-3 Metal Can
Ētahi Ingoa 1086-21029
1086-21029-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 200°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tuhinga - Te whakawhiti -
Whakaahuatanga Taipitopito Bipolar (BJT) Transistor NPN 80V 2A 1W Through Hole TO-5 DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce 70 @ 2.5A, 5V
I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 50µA I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 2A